$39.39 €42.33
weather +13 Київ

Футбольна збірна України завершила турнір Ліги націй великою поразкою

Футбольна збірна України завершила турнір Ліги націй великою поразкою Матч відбувався у Трнаві

В останньому матчі групового турніру Ліги націй збірна України з футболу поступилася на виїзді збірній Словаччини з рахунком 1:4.

16 листопада футбольна збірна України програла свій останній матч у групі 1 Ліги В у Лізі націй. Про це повідомляє Федерація футболу України (ФФУ).

На стадіоні у Трнаві збірна Словаччини обіграла українців із розгромним рахунком 4:1.

Господарі поля забили перший м'яч на 6-й хвилині (відзначився Альберт Руснак) і подвоїли на 26-й (Юрай Куцка).

Відразу після перерви Євген Коноплянка скоротив рахунок до мінімуму (47-ма хвилина), однак словаки забили ще двічі – на 52-й (Адам Зреляк) та 61-й хвилинах (Роберт Мак).

Результат гри не мав для української збірної турнірного значення, оскільки підопічні Андрія Шевченка ще 16 жовтня після перемоги над збірною Чехії достроково підвищилися у класі, вигравши свою групу.

Збірна України завершила груповий турнір на першому місці, заробивши дев′ять очок після чотирьох поєдинків. Різниця забитих і пропущених м'ячів становить 5:5.