$39.54 €42.05
weather +7 Київ

Футбольна збірна України розгромила збірну Сербії з рахунком 5:0

Футбольна збірна України розгромила збірну Сербії з рахунком 5:0 Матч відбувався у Львові

Збірна України з футболу у Львові виграла у збірної Сербії в межах відбору на чемпіонат Європи 2020 року й очолила групу.

7 червня у Львові українська футбольна збірна з рахунком 5:0 обіграла збірну Сербії в межах групового турніру з відбору на чемпіонат Європи 2020 року. Про це повідомляє "Террикон".

У першому таймі на 26-й і 28-й хвилинах відзначився Віктор Циганков. У другому таймі українські футболісти забивали ще тричі: Євген Коноплянка (на 46-й та 75-й хвилинах) і Роман Яремчук (59-та хвилина).

В іншому матчі групи В Литва та Люксембург зіграли внічию 1:1.

Україна очолила групу із сімома очками після трьох поєдинків. У Люксембургу – чотири. У Португалії, яка зіграла на один матч менше, – два очки.

Наступний поєдинок українці проведуть на своєму полі 10 червня проти Люксембургу.