$39.60 €42.27
weather +6 Київ

"Динамо" зіграло внічию з "Копенгагеном" у третьому турі Ліги Європи

"Динамо" зіграло внічию з "Копенгагеном" у третьому турі Ліги Європи "Динамо" зіграло внічию з "Копенгагеном" на НСК "Олімпійський"

Київське "Динамо" після матчу третього туру Ліги Європи проти "Копенгагена" посідає друге місце у групі B.

Київське "Динамо" зіграло внічию, 1:1, із данським "Копенгагеном" на НСК "Олімпійський" у третьому турі Ліги Європи, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

На 2-й хвилині матчу нападник данського клубу Пієрос Сотіріу після кількох скидів головою розстріляв ворота "Динамо" із ближньої дистанції.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

На 53-й хвилині захисник київського "Динамо" Артем Шабанов зрівняв рахунок після подачі Віктора Циганкова зі штрафного.

Після цієї нічиєї "Динамо" і "Копенгаген" мають в активі по п'ять очок і посідають друге та перше місця відповідно.

Шведський "Мальме" на третій сходинці з чотирма очками, а швейцарський "Лугано" замикає турнірну таблицю з одним балом.

У наступному турі Ліги Європи "Динамо" зіграє проти "Копенгагена" на виїзді. Матч відбудеться 7 листопада.