$39.22 €42.44
weather +10 Київ

"Динамо" перемогло "Колос" і повернулося на друге місце в УПЛ

"Динамо" перемогло "Колос" і повернулося на друге місце в УПЛ Фран Соль забив уперше впродовж року

Київське "Динамо" після перемоги над "Колосом" у 21-му турі чемпіонату України обігнало "Зорю" на два очки й повернулося на другу сходинку в турнірній таблиці УПЛ.

Київське "Динамо" 3 березня у 21-му турі чемпіонату України перемогло "Колос" із рахунком 2:0, пише офіційний сайт київського клубу.

"Динамо" – "Колос" – 2:0.

Голи: Соль, 40, Циганков, 54.

Видалення: Задоя, 45+2 ("Колос").

Іспанський нападник Фран Соль відкрив рахунок у матчі на 40-й хвилині. Удар уругвайця Карло де Пена влучив у штангу, а Соль вдало зіграв на добиванні. Це перший гол іспанця з лютого 2019 року.

На 54-й хвилині рахунок подвоїв Віктор Циганков. Українець пробив здалеку, м'яч влучив у верхній кут воріт "Колосу".

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: tsn.ua[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

Після цієї перемоги "Динамо" має в активі 42 очки і посідає другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату України. Київська команда на два бали випереджає "Зорю" та на 11 відстає від "Шахтаря". Луганська і донецька команди проведуть свої матчі 21-го туру УПЛ 4 березня.