$39.47 €42.18
weather +15 Київ

"Динамо" обіграло команду Другої ліги і вийшло у чвертьфінал Кубка України

"Динамо" обіграло команду Другої ліги і вийшло у чвертьфінал Кубка України "Динамо" подолало стадію 1/8 фіналу Кубка України

У матчі 1/8 фіналу Кубка України київське "Динамо" на виїзді обіграло "Минай" із рахунком 3:1. У складі столичної команди голами відзначилися Микола Шапаренко (дубль) і Денис Гармаш.

Київське "Динамо" обіграло футбольний клуб "Минай" та пробилося до чвертьфіналу Кубка України з футболу, повідомляє прес-служба столичної команди у Facebook.

Гра відбулася у селі Минай Закарпатської області і завершилася перемогою гостей із рахунком 3:1.

Господарі поля відкрили рахунок на 21-й хвилині після точного удару Роберта Гегедоша. У другому таймі дублем у складі "Динамо" відзначився Микола Шапаренко (50-та і 54-та хвилини), а також гол на свій рахунок записав Денис Гармаш (58-ма хвилина).

"Минай" виступає у Другій лізі України – третьому за силою дивізіоні країни. Після 15 турів команда лідирує в турнірній таблиці.

"Динамо" – фіналіст минулого розіграшу Кубка України. 9 травня 2018 року кияни у фіналі поступилися "Шахтарю" із рахунком 0:2.