$39.22 €42.36
weather +9 Київ

"Динамо" обіграло головного конкурента за друге місце УПЛ

"Динамо" обіграло головного конкурента за друге місце УПЛ "Динамо" забило тричі

У передостанньому турі української Прем'єр-ліги київське "Динамо" виграло у луганської "Зорі", пропустивши м'яч уже на другій хвилині поєдинку.

16 липня на НСК "Олімпійський" у Києві футбольний клуб "Динамо" виграв у межах української Прем'єр-ліги (УПЛ) у луганської "Зорі". Про це повідомляє сайт столичної команди.

"Зоря" відкрила рахунок уже на другій хвилині. Артем Громов скористався помилкою динамівського захисту, вийшов сам на сам із воротарем і забив.

На 14-й хвилині Віктор Циганков зрівняв рахунок, а за хвилину його одноклубник Сергій Сидорчук вивів киян уперед.

До перерви "Динамо" забило третій м'яч – Циганков оформив дубль, зігравши на добиванні головою.

У другому таймі забитих м'ячів не було. Поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь киян.

За тур до завершення чемпіонату УПЛ "Динамо" має 59 очок, випереджаючи на два очки "Зорю", яка є головним конкурентом столичної команди у боротьбі за срібні медалі та за право грати в Лізі чемпіонів УЄФА.

В останньому турі, який відбудеться 19 липня, "Динамо" зіграє проти "Колоса" з Ковалівки Київської області, а "Зоря" зіграє з чернігівською "Десною", яка в разі перемоги над луганчанами виборе бронзові медалі.

Чемпіоном УПЛ достроково став донецький "Шахтар".