$39.57 €42.16
weather +15 Київ

ЧС 2018. Франція вийшла до чвертьфіналу, обігравши Аргентину

ЧС 2018. Франція вийшла до чвертьфіналу, обігравши Аргентину Мбаппе (номер 10) забив аргентинцям два м'ячі

У першому матчі стадії 1/8 фіналу на чемпіонаті світу з футболу у РФ збірна Франції з рахунком 4:3 виграла у збірної Аргентини.

Першим чвертьфіналістом чемпіонату світу з футболу у РФ стала збірна Франції, яка з рахунком 4:3 перемогла збірну Аргентини. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив у Казані.

Рахунок на 13-й хвилині з пенальті відкрив француз Антуан Грізманн. На 41-й хвилині його зрівняв Анхель Ді Марія.

На 48-й хвилині вперед вийшли аргентинці, відзначився Габріель Меркадо. Після цього французи забивали: один раз Бенжамен Павар (57-ма хвилина) і двічі Кілліан Мбаппе (64-та і 68-ма хвилини).

У компенсований час відставання в рахунку до мінімуму скоротив аргентинець Серхіо Агуеро.

Онлайн-трансляцію матчу вело видання "ГОРДОН".

Збірна Франції стала першим чвертьфіналістом ЧС 2018. Сьогодні відбудеться ще один поєдинок стадії 1/8 фіналу, Уругвай зіграє з Португалією. Із переможцем цієї пари Франція гратиме 6 липня.