$39.22 €42.36
weather +10 Київ

ЧС 2018. Бразилія програла Бельгії в 1/4 фіналу

ЧС 2018. Бразилія програла Бельгії в 1/4 фіналу Бразильці не змогли пробитися у півфінал турніру

У Казані визначився другий півфіналіст чемпіонату світу з футболу. Збірна Бельгії обіграла збірну Бразилії з рахунком 2:1 і пробилися в наступну стадію турніру.

6 липня на чемпіонаті світу з футболу в Росії збірна Бельгії в 1/4 фіналу обіграла команду Бразилії. Зустріч завершилася перемогою європейської збірної з рахунком 2:1. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив у Казані на стадіоні "Казань Арена".

Бельгійці вже в першому таймі відправили у ворота п'ятикратних чемпіонів світу два м'ячі. На 13-й хвилині у свої ворота забив Фернандіньйо, а на 31-й хвилині відзначився Кевін Де Брюйне.

На 76-й хвилині Ренато Аугусто один м'яч для команди відіграв, але на більше бразильців не вистачило.

У півфіналі Бельгія зіграє проти Франції, яка в 1/4 фіналу обіграла Уругвай (2:0).