$39.22 €42.36
weather +10 Київ

Чемпіонат світу з футболу 2018. Нігерія обіграла Ісландію

Чемпіонат світу з футболу 2018. Нігерія обіграла Ісландію Муса став героєм матчу Нігерія – Ісландія

Збірна Нігерії вийшла на друге місце в групі D всесвітньої футбольної першості після перемоги над ісландцями – 2:0.

У матчі другого туру групи D футбольного чемпіонату світу 2018 року збірна Нігерії обіграла команду Ісландії – 2:0, повідомляє офіційний сайт змагань.

Гра відбулася у Волгограді.

Обидва м'ячі нігерійці провели у другому таймі завдяки індивідуальним діям нападника Ахмеда Муси. Він відзначився на 49-й та 75-й хвилинах.

На 83-й в ісландців був шанс повернути інтригу – суддя після перегляду відеоповтору призначив пенальті у ворота Нігерії. Але лідер ісландської збірної Гільфі Сігурдссон пробив вище від поперечини.

Завдяки перемозі нігерійці набрали три очки й вийшли на друге місце в групі. Вище за них – хорвати з шістьма очками, вони вже забезпечили собі місце в 1/8 фіналу.

У збірних Ісландії та Аргентини – по одному пункту.

У заключному турі 26 червня Нігерія зіграє з Аргентиною, а Хорватія – з Ісландією.