$39.67 €42.52
weather +19 Київ

Чемпіонат світу з футболу 2018. Іран обіграв Марокко завдяки автоголу

Чемпіонат світу з футболу 2018. Іран обіграв Марокко завдяки автоголу Матч Іран – Марокко завершився несподіваним автоголом Буаддуза (лежить)

У стартовому матчі групи В чемпіонату світу з футболу збірна Ірану на останній компенсованій хвилині вирвала перемогу в марокканців.

Збірна Ірану обіграла команду Марокко в матчі першого туру групового турніру чемпіонату світу з футболу 2018 із рахунком 1:0, повідомляє офіційний сайт турніру.

У Санкт-Петербурзі Ірану вдалося вирвати перемогу на останній, п'ятій компенсованій, хвилині другого тайму. Марокканський гравець Азіз Буаддуз головою зрізав м'яч у власні ворота.

Це друга перемога іранців за всю історію їхніх виступів на чемпіонатах світу.

У першому матчі ігрового дня інша команда з Північної Африки, Єгипет, у компенсований час програла Уругваю.

Іран і Марокко виступають у групі В. Їхні суперники, Португалія та Іспанія, зіграють у завершальному матчі дня.

Видання "ГОРДОН" проведе онлайн-трансляцію матчу Португалія – Іспанія.