$39.58 €42.26
weather +9 Київ

Чемпіонат світу з футболу 2018. Аргентина вирвала перемогу в Нігерії і пробилася у плей-оф

Чемпіонат світу з футболу 2018. Аргентина вирвала перемогу в Нігерії і пробилася у плей-оф М'ячі Рохо (ліворуч) і Мессі принесли Аргентині драматичну перемогу

Збірна Аргентини обіграла нігерійців – 2:1, а в паралельному матчі хорвати обіграли команду Ісландії з таким самим рахунком.

Боротьба за вихід в 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу у групі D завершилася на користь збірної Аргентини, повідомляє офіційний сайт змагань.

Дворазові чемпіони світу, які невдало почали турнір, зустрічалися зі збірною Нігерії в Санкт-Петербурзі. На 14-й хвилині лідер аргентинців Ліонель Мессі відкрив рахунок після передачі Евера Банеги.

Африканська команда відігралася на 51-й хвилині – Віктор Мозес реалізував пенальті.

За 25 хвилин нігерійці знову претендували на 11-метровий, коли м'яч влучив у руку захисника аргентинської команди Маркоса Рохо. Турецький суддя Джунейт Чакир після перегляду відео вирішив, що порушення не було.

Нічийний рахунок влаштовував Нігерію, оскільки в паралельному матчі Хорватія й Ісландія також грали внічию. Але на 86-й хвилині підключення Рохо до атаки принесло успіх аргентинцям – 2:1. Так матч і завершився.

Видання "ГОРДОН" вело онлайн-трансляцію гри.

Шанс витіснити Аргентину з другого місця і потрапити у плей-оф залишався у збірної Ісландії. Жителям півночі потрібна була перемога над хорватами, які вийшли в 1/8 достроково.

У Ростові-на-Дону на останніх хвилинах рахунок був 1:1. У Хорватії відзначився Мілан Бадель (53-тя хвилина), в Ісландії – Гільфі Сігурдссон (76-та хвилина, із пенальті).

Штурм на останніх хвилинах не допоміг Ісландії. Хорват Іван Перішич вийшов сам на сам і здобув своїй збірній перемогу – 2:1.