$39.22 €42.36

Australian Open. Стаховський не зміг пройти у фінал кваліфікації, Завацька пробилася у другий раунд Стаховський був єдиним українцем на турнірі

Український тенісист Сергій Стаховський програв чилійцеві Алехандру Табіло, а його співвітчизниця Катаріна Завацька перемогла китаянку Ма Шуюе у кваліфікації Australian Open.

16 січня відбулися поєдинки кваліфікації Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу, у яких взяли участь українські спортсмени.

Перша ракетка України Сергій Стаховський не зміг пробитися у фінал кваліфікації, програвши чилійцеві Алехандру Табіло з рахунком 6:2, 2:6, 3:6, пише офіційний сайт турніру. Стаховський був єдиним українцем на турнірі.

Українка Катаріна Завацька в першому раунді кваліфікації обіграла китаянку Ма Шуюе з рахунком 6:3, 0:6, 6:2, повідомляє Ausopen.com. У другому раунді українка зіграє з американкою Сачією Вікері.

Інша представниця України, Марта Костюк, програла стартовий матч кваліфікації росіянці Наталії Віхлянцевій – 5:7, 2:6, пише сайт змагань.

Дарина Лопатецька з України вийшла у другий раунд кваліфікації, перемігши швейцарку Конні Перрін – 6:2, 6:2, повідомляє офіційний ресурс турніру. У наступному раунді Лопатецька зустрінеться з американкою Кеті Макнейлі.

Раніше кваліфікаційний етап Australian Open покинула українка Ангеліна Калініна, програвши румунці Моніці Нікулеску з рахунком 6:7, 2:6.

В основній сітці турніру візьмуть участь українки Еліна Світоліна, Даяна Ястремська, Леся Цуренко, Катерина Козлова й Катерина Бондаренко. 16 січня вони дізналися своїх перших суперниць.

Кваліфікація Australian Open триває з 14-го до 20 січня, основний турнір триватиме із 20 січня до 2 лютого.

Чинними чемпіонами є японка Наомі Осака й серб Новак Джокович.