$39.60 €42.27
weather +10 Київ

13-річний українець завоював золото чемпіонату Європи зі стрибків у воду і став наймолодшим чемпіоном в історії Середа (ліворуч) встановив новий рекорд

13-річний український спортсмен Олексій Середа став наймолодшим чемпіоном Європи зі стрибків у воду в історії, побивши рекорд британця Томаса Дейлі.

13-річний українець Олексій Середа посів перше місце на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду. Про це 11 серпня повідомив у Facebook Національний олімпійський комітет України.

Середа виграв змагання зі стрибків із 10-метрової вишки. Українець став наймолодшим чемпіоном Європи зі стрибків у воду в історії, побивши рекорд британського спортсмена Томаса Дейлі.

Чемпіонат відбувався в Києві від 5-го до 11 серпня. Як повідомляє "Укрінформ", окрім золота Середи, українські спортсмени завоювали шість медалей: дві золоті, три срібні та одну бронзову.