$39.60 €42.27
weather +5 Київ

Матч "Шахтар" – "Динамо" зупиняли через прояви расизму

Матч "Шахтар" – "Динамо" зупиняли через прояви расизму Жертвами расизму стали Тайсон (на фото ліворуч) і Дентіньйо
Скріншот: footballua.tv

Під час матчу УПЛ "Шахтар" (Донецьк) – "Динамо" (Київ) уболівальники столичної команди ображали бразильських футболістів гірників Тайсона і Дентіньйо.

10 листопада у Харкові арбітр Микола Балакін зупиняв через прояви расизму матч української Прем'єр-ліги "Шахтар" (Донецьк) – "Динамо" (Київ). Про це повідомляє "Радіо Свобода".

У другому таймі поєдинку за рахунку 1:0 на користь "Шахтаря" (матч так і завершився) на расистські дії з боку вболівальників "Динамо" судді поскаржився бразильський гравець донецької команди Дентіньйо.

Після цього фанати київської команди почали вигукувати образи на адресу капітана "Шахтаря" бразильця Тайсона. Той у відповідь показав трибунам середній палець, ударив у бік гостьових фанів м'ячем, за що дістав червону картку.

Команди на кілька хвилин відвели в підтрибунне приміщення. Після цього гру поновили.

Єдиний м'яч у матчі забив на 18-й хвилині гравець "Шахтаря" Сергій Кривцов.