повернутись на
$39.22 €42.36
weather +9 Київ

Дружина Довбика розповіла, навіщо він вдягнув топик і про що вони з ним говорили після перемоги української збірної в 1/8 Євро 2020

Дружина Довбика розповіла, навіщо він вдягнув топик і про що вони з ним говорили після перемоги української збірної в 1/8 Євро 2020 Юлія Довбик каже, що вони з чоловіком Артемом Довбиком будуть щасливими, якщо українці почнуть називати синів на його честь
Дружина нападника збірної України з футболу, автора гола, який вирішив результат матчу між українською національною збірною та збірною Швеції в 1/8 фіналу Євро 2020 року, Артема Довбика Юлія дивилася гру за участю чоловіка по телевізору разом із її батьками, які живуть у Черкасах. Про це вона розповіла 30 червня в ефірі каналу Live.

За словами дружини футболіста, після перемоги української збірної вона з чоловіком кілька разів розмовляла телефоном, але через велику кількість привітань ці розмови були короткими.

Юлія Довбик підкреслила, що після перемоги в матчі зі Швецією команда у "прекрасному настрої".

"Вони щасливі й дуже вдячні за підтримку всієї України", – заявила дружина футболіста. Також Юлія Довбик відповіла на запитання ведучого, чому в її чоловіка під футболкою виявився чорний короткий топ.

"Це GPS-трекер, який зчитує ритм серця, кілометраж, який вони пробігають, це датчик, що використовується для статистики. Футболісти інтенсивно рухаються, бігають, тому датчики потрібно закріпити на тілі. Топи вдягаються зверху і утримують їх", – розповіла дружина футболіста.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Artem Dovbyk * (@tema_dovbyk)

Відповідаючи на запитання ведучого, як вона ставиться до того, що українці хочуть називати дітей ім'ям її чоловіка, Юлія Довбик заявила, що їй подобається ім'я чоловіка і ця тенденція.

"Ми будемо щасливі, якщо так і буде", – резюмувала вона.

В 1/8 фіналу Євро 2020 збірна України перемогла команду Швеції з рахунком 2:1 і вийшла у чвертьфінал турніру. 3 липня в Римі (Італія) команда тренера Андрія Шевченка зіграє проти збірної Англії. Матч відбудеться о 22.00 на стадіоні "Олімпіко".

Гравець футбольного клубу української Прем'єр-ліги (УПЛ) "Дніпро-1" Довбик – наймолодший автор забитого гола в історії збірної України на чемпіонатах Європи.

Довбик також увійшов в історію чемпіонатів Європи як футболіст, який забив найпізніший переможний м'яч на турнірах – це сталося на на 120-й хвилині і 37-й секунді поєдинку. Отже, Довбик побив рекорд французького нападника Мішеля Платіні, який тримався з 1984 року. У матчі Франції проти Португалії Платіні забив м'яч на 118-й хвилині 53-й секунді.