$39.60 €42.27
weather +6 Київ

У фінал хокейного турніру на Олімпіаді пробилися німецька та російська команди

У фінал хокейного турніру на Олімпіаді пробилися німецька та російська команди Німці забили Канаді чотири шайби

На Олімпіаді у Пхьончхані російські хокеїсти обіграли чехів із рахунком 3:0, а німці виграли у канадців із рахунком 4:3.

На Олімпіаді в південнокорейському Пхьончхані відбулися півфінальні матчі хокейного турніру, у яких збірна російських спортсменів виграла у Чехії, а Німеччина – у Канади. Про це повідомляє сайт Ігор.

У першому півфіналі перша шайба влетіла у ворота чехів у другому періоді. До другої перерви хокеїсти із РФ відзначилися двічі (забивали Микита Гусєв і Владислав Гавриков), а в третьому періоді забили втретє (Ілля Ковальчук). Підсумковий результат – 3:0.

У поєдинку Канади та Німеччини було забито сім шайб. У процесі гри німці вели 3:0 і 4:1, але в підсумку матч завершився з рахунком 4:3.

Отже, у матчі за бронзові нагороди 24 лютого зіграють Канада і Чехія, а золото розіграють 25 лютого команди Німеччини та олімпійців із РФ.