$39.60 €42.27
weather +5 Київ

Визначилися всі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

Визначилися всі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів Останні путівки завоювали футболісти "Монако" та "Атлетіко"

До 1/4 фіналу Ліги чемпіонів пробилися три іспанські клуби, два німецькі і по одному представнику від Англії, Франції та Італії.

Стали відомі всі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Про це повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

До чвертьфіналу вийшли три іспанські клуби – "Барселона", "Реал" і "Атлетіко", два представники Німеччині – "Баварія" і дортмундська "Боруссія", англійський "Лестер", французький "Монако", а також італійський "Ювентус".

15 березня останні путівки завоювали футболісти "Монако" та "Атлетіко".

"Монако" після поразки в гостьовому матчі від англійського "Манчестер Сіті" 3:5, у матчі-відповіді на своєму полі здобув перемогу з рахунком 3:1. Таким чином, "Монако" пройшов у наступну стадію завдяки більшій кількості забитих голів на виїзді.

"Атлетіко" зіграв удома внічию з "Байєром" – 0:0. Першу зустріч іспанський клуб виграв із рахунком 4:2.

Жеребкування чвертьфінальних матчів відбудеться 17 березня.