$39.22 €42.36
weather +14 Київ

У Греції футбольний матч перервали через озброєного російського бізнесмена, який вибіг на поле Саввіді вийшов на поле з пістолетом

Озброєний пістолетом російський бізнесмен, президент футбольного клубу ПАОК Іван Саввіді накинувся на суддю, котрий не зарахував гола його команди.

У Греції матч місцевого чемпіонату між командами ПАОК і АЕК перервали через сутички. Про це повідомляє Eurosport.

Після того як арбітр не зарахував на 90-й хвилині гола у ворота АЕК, на поле вибігли фанати і президент команди ПАОК – російський бізнесмен Іван Саввіді. Підприємець накинувся на суддю, але охоронцям удалося відвести його вбік.

У підсумку матч зупинили за рахунку 0:0.

Тренер афінського клубу АЕК іспанець Маноло Хіменес розповів виданню Marca, що Саввіді підійшов до судді, продемонстрував пістолет і сказав, що його кар'єра рефері закінчилася.

Водночас невідомо, чи була зброя справжньою.

За даними видання Goal, через дві години після закінчення матчу стало відомо, що рефері після консультацій вирішив зарахувати забитий ПАОК гол і команда Саввіді перемогла з рахунком 1:0.