$39.60 €42.27
weather +9 Київ

Іспанські клуби "Атлетіко" і "Реал" вийшли у півфінал Ліги чемпіонів

Іспанські клуби "Атлетіко" і "Реал" вийшли у півфінал Ліги чемпіонів Хет-трик Роналду приніс "Реалу" перемогу над "Баварією"

Визначилася половина учасників 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Футболісти мадридського "Атлетіко" і їхні земляки з "Реала" стали півфіналістами Ліги чемпіонів сезону 2016/2017 років.

У повторному чвертьфінальному матчі "Атлетіко" на виїзді зіграв внічию з чемпіоном Англії "Лестером" – 1:1. На гол мадридця Сауля (26-та хвилина) відповів форвард англійської команди Джемі Варді (61-ша хвилина), повідомляє сайт УЄФА.

За сумою двох ігор перемогу святкував "Атлетіко" – 2:1.

В іншій парі "Реал" і "Баварія" (Мюнхен) завершили основний час з рахунком 1:2. Був призначений овертайм, оскільки в першому матчі іспанський клуб здобув перемогу в Мюнхені з таким же рахунком.

У додаткові 30 хвилин гравці "Реала" відзначилися тричі, здобувши перемогу 4:2.

М'ячі забивали: у "Реала" – Кріштіану Роналду (76-та, 105-та, 110-та хвилини), Марко Асенсіо (112-та хвилина); у "Баварії" – Роберт Левандовські (53-тя хвилина) і захисник господарів Серхіо Рамос у свої ворота (78-ма хвилина).

"ГОРДОН" вів онлайн-трансляцію матчу "Реал" – "Баварія".

Ще два чвертьфінали пройдуть 19 квітня: "Барселона" – "Ювентус" і "Монако" – "Боруссія" (Дортмунд).

Жеребкування 1/2 фіналу призначене на 21 квітня.