$39.22 €42.44
weather +10 Київ

Хокейна збірна України стартувала на чемпіонаті світу з перемоги

Хокейна збірна України стартувала на чемпіонаті світу з перемоги Збірна України закинула три шайби

На чемпіонаті світу з хокею у дивізіоні В1, який відбувається у литовському Каунасі, збірна України виграла у румунів із рахунком 3:0.

У стартовому матчі чемпіонату світу з хокею у дивізіоні В1 (третій за значущістю) збірна України здобула перемогу над збірною Румунії. Про це повідомляють на сайті турніру.

У першому періоді рахунок відкрив Кирило Катрич, ще дві шайби влетіло у ворота румунів у другому періоді, відзначилися Дмитро Німенко та Микита Буценко. У третьому періоді шайб закинуто не було. Підсумковий рахунок – 3:0.

Також у першому турі Японія в овертаймі переграла Естонію (2:1), а Литва – Хорватію (3:0).

Наступну гру на чемпіонаті світу збірна України проведе 23 квітня проти збірної Естонії.

Турнір, який відбувається у литовському Каунасі, завершиться 28 квітня.