$39.60 €42.44

Українки виграли срібло в артистичному плаванні на об'єднаному чемпіонаті Європи з олімпійських видів спорту Українки завоювали срібло

Українки Єлизавета Яхно й Анастасія Савчук поступилися російській парі, але були сильнішими за італійок.

7 серпня український дует Єлизавета Яхно й Анастасія Савчук завоювали срібні нагороди у довільній програмі із синхронного плавання на об'єднаному чемпіонаті Європи з олімпійських видів спорту в Глазго. Про це повідомляють на сайті змагань.

Українки поступилися російській парі, але були сильнішими за італійок.

У командному заліку Україна посідає сьоме місце, маючи в скарбничці чотири золота, дев'ять срібних нагород і одну бронзу.

Очолює турнірну таблицю Росія: 17 золотих, дев'ять срібних, сім бронзових медалей. На другій позиції – Італія (сім, вісім, 15), на третій – Великобританія (сім, вісім, вісім).

Об'єднаний чемпіонат Європи з олімпійських видів спорту проходить у Глазго 2–12 серпня.