$39.78 €42.38
weather +6 Київ

Світоліна претендує на звання найкращої тенісистки року

Світоліна претендує на звання найкращої тенісистки року Світоліна представлена у двох номінаціях

Українка Еліна Світоліна претендує на звання найкращої тенісистки в категоріях "Гравець року" і "Прогрес року" в голосуванні Всесвітньої тенісної організації.

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула дві номінації в голосуванні Жіночої тенісної асоціації за підсумками року. Про це повідомляють на сайті WTA.

Світоліна претендує на звання найкращої тенісистки в категоріях "Гравець року" і "Прогрес року".

Переможця визначать за підсумками голосування міжнародних тенісних ЗМІ, яке триватиме до 16 жовтня.

Протягом поточного року Світоліна виграла п'ять турнірів WTA (Тайбей, Дубай, Стамбул, Рим, Торонто) і є лідером за цим показником у Турі. Також вона перша в історії, хто зміг виграти три турніри серії Premier 5 за один сезон.

12 жовтня українка вирішила припинити змагання на турнірі HongKong Tennis Open. Це сталося за 10 днів до початку підсумкового турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Сінгапурі, який стартує 22 жовтня. Спортсменка перша в історії України здобула право на участь у цих змаганнях.

6 жовтня Світоліна втратила шанс стати першою ракеткою світу, поступившись у чвертьфіналі відкритого чемпіонату Китаю (China Open) Каролін Гарсія (15-та в рейтингу) із Франції. Матч тривав три години 26 хвилин і закінчився з рахунком 7:6 (5), 5:7, 6:7 (6).

У рейтингу WTA від 9 жовтня українка опустилася з третьої на четверту позицію.