$39.22 €42.44
weather +15 Київ

"Шахтар" виграв у "Наполі" в першому поєдинку групового турніру Ліги чемпіонів

"Шахтар" виграв у "Наполі" в першому поєдинку групового турніру Ліги чемпіонів Матч проходив на стадіоні в Харкові

Футболісти донецького футбольного клубу "Шахтар" Тайсон і Феррейра забезпечили перемогу свого клубу з рахунком 2:1 над італійським "Наполі" в межах Ліги чемпіонів.

У першому турі групового турніру Ліги чемпіонів футбольний клуб "Шахтар" (Донецьк) виграв із рахунком 2:1 в італійського клубу "Наполі". Про це повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Поєдинок проходив на стадіоні "Металіст" у Харкові.

Рахунок на 15-й хвилині матчу відкрив Тайсон. На 58-й його подвоїв Феррейра.

У середині другого тайму арбітр призначив пенальті у ворота донецьких футболістів, і Мілік його реалізував (71-ша хвилина).

Наприкінці матчу футболісти "Наполі" провели низку небезпечних атак, але "Шахтар" зберіг переможний рахунок.

Український клуб вийшов на гру в такому складі: Пятов, Срна, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Марлос, Бернард, Фред, Тайсон, Феррейра. На заміни виходили Віктор Коваленко (замість Марлоса), Дентіньйо (замість Феррейри) і Хочолава (замість Ордеця).

Видання "ГОРДОН" вело онлайн-трансляцію матчу.

У групі Ліги чемпіонів, у якій перебувають "Шахтар" і "Наполі", грають також англійський "Манчестер Сіті" і "Феєноорд" із Нідерландів.

Фінальний матч турніру відбудеться в Києві 26 травня 2018 року.