$39.78 €42.38
weather +5 Київ

"Маріуполь" програв "Бордо" у кваліфікації Ліги Європи

"Маріуполь" програв "Бордо" у кваліфікації Ліги Європи Маріупольці не втримали переможного рахунку

У першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги Європи футболісти "Маріуполя" поступилися французькому "Бордо" 1:3, хоча й вели в рахунку.

9 серпня в Одесі відбувся матч третього раунду кваліфікації Ліги Європи з футболу, у якому український "Маріуполь" програв "Бордо" із Франції з рахунком 1:3, повідомляє офіційний сайт маріупольців.

Приазовці повели на 9-й хвилині, відзначився Дмитро Мішньов.

Однак потім забивали лише гості. Гаетан Лаборд ще в першому таймі (33-тя і 37-ма хвилини) вивів "Динамо" вперед. На 49-й хвилині ворота українського клубу вразив Орельєн Чуамені.

Повторна гра пройде в Бордо 16 серпня.

Переможець пари у плей-оф раунді зіграє з переможцем протистояння "Ягеллонія" (Польща) – "Гент" (Бельгія).