$39.22 €42.36

ЧС 2018. В 1/8 фіналу Англія вибила Колумбію в серії пенальті

ЧС 2018. В 1/8 фіналу Англія вибила Колумбію в серії пенальті Матч проходив у Москві

В 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу збірні Англії та Колумбії основний і додатковий час матчу також завершили внічию 1:1, а післяматчеві пенальті краще пробили британці – 4:3.

3 липня на чемпіонаті світу з футболу в Росії збірна Англії обіграла в 1/8 фіналу збірну Колумбії по пенальті після того, як основний і додатковий час завершився з рахунком 1:1. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив у Москві на стадіоні "Спартак".

Перший м'яч забив на 57-й хвилині англієць Гаррі Кейн. Його збили у штрафній, і він сам реалізував одинадцятиметровий удар.

У компенсований час другого тайму Еррі Міна після подачі кутового зрівняв рахунок.

Серію пенальті вдаліше пробили представники Європи – 4:3.

На чемпіонатах світу команда вперше виграла за допомогою післяматчевих пенальті, до цього вона тричі програвала.

У чвертьфіналі Англія зіграє зі збірною Швеції, яка здолала кількома годинами раніше збірну Швейцарії.