$39.47 €42.18
weather +17 Київ

Чемпіонат світу з футболу 2018. Японія несподівано виграла у Колумбії

Чемпіонат світу з футболу 2018. Японія несподівано виграла у Колумбії Карлос Санчес (№6) – перший видалений гравець на чемпіонаті світу

У матчі групи Н всесвітньої футбольної першості збірна Японії обіграла колумбійців, яких на самому початку гри залишилося 10.

Збірна Японії здобула сенсаційну перемогу над командою Колумбії у стартовому матчі групи Н чемпіонату світу з футболу 2018. Рахунок матчу – 2:1, повідомляє офіційний сайт змагань.

Гра пройшла в Саранську.

На третій хвилині словенський арбітр Дамир Скомина призначив 11-метровий у ворота колумбійців і видалив їхнього гравця Карлоса Санчеса за навмисну гру рукою. Це перша червона картка на чемпіонаті.

Пенальті реалізував Сіндзі Кагава.

Колумбія відігралася на 39-й хвилині. Ударом зі штрафного відзначився Хуан Кінтеро.

На 73-й хвилині Юя Осако провів переможний м'яч, 2:1 на користь Японії.

Уперше в історії чемпіонатів світу команда з Азії виграла у представників Південної Америки.

Перший тур групового турніру завершиться 19 червня ще одним матчем групи Н, Польща – Сенегал.